کمپوست ورمی

راهنمای خرید کمپوست و خاک پوششی

تولید و پرورش قارچ دکمه ای برای تولید کنندگان از زمان سفارش و خرید کمپوست و خاک پوششی آغاز می شود. بنابراین یک خرید خوب اولین قدم برای یک دوره پر بار است.در اینجا راهنمای خرید کمپوست و خاک پوششی را برای شما شرح میدهیم.

چگونه کمپوست و خاک پوششی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب و خرید بهترین محصول چندین گزینه وجود دارد، که هرکدام به طور مجزا می تواند برای هر تولیدکننده اولویت داشته باشد. در زیر به مهمترین نکات برای بهترین انتخاب و خرید کمپوست و خاک می پردازم.

تجربه

تجربه  یک تولید موفق می تواند ایده ای برای انتخاب کمپوست و خاک پوششی باشد. بنابراین از تولید کنندگان قارچ دکمه ای شهر خود تحقیقات کنید و مطمئن شوید که از افراد قابل اعتماد و با تجربه کافی سوال می پرسید. سوالاتی از قبیل میزان درصد برداشت، وجود آلودگی، بافت خاک پوششی، جذب آب بالا یا پایین خاک پوششی و…. می تواند دید درستی برای انتخاب کمپوست و خاک پوششی به شما بدهد.

بیشتر بخوانید : بذر قارچ دکمه ای 

قیمت کمپوست و خاک پوششی

با توجه به هزینه های بالای تولید، پرورش دهندگان تمایل دارند که برای خرید مواد اولیه هزینه کمتری بپردازند. از آنجا که قیمت گذاری خاک پوششی و کمپوست قارچ دکمه ای توسط انجمن قارچ ایران انجام می شود، کارخانه های کمپوست سازی و خاک پوششی از این نهاد تبعیت کرده و با اختلاف جزئی قیمت محصول خود را اعلام می کنند . در نهایت قیمت اعلام شده نشان دهنده مرغوبیت محصول نیست و عواملی همچون تبلیغات و برند سازی در قیمت گذاری تاثیر دارد.

از نظر من برای انتخاب و خرید خاک پوششی و کمپوست قارچ دکمه ای قیمت اولویت ندارد، بلکه میزان برداشت در یک دوره تولید بیشترین اهمیت را دارد.

راهنمایی خرید کمپوست

هزینه حمل خاک پوششی و کمپوست قارچ دکمه ای

عدم مدیریت هزینه های جانبی باعث کاهش سود خواهد شد، بنابراین یک پرورش دهنده موفق باید هزینه های متفرقه و جانبی را کنترل و مدیریت کنند. هزینه حمل خاک پوششی و کمپوست قارچ دکمه ای از کارخانه تا درب سالن پرورش از مهمترین هزینه هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. ولی همچنان درصد برداشت در واحد سطح در اولویت است، در نتیجه برای انتخاب درست باید محاسبه کنید که هزینه حمل به صرفه تر است یا برداشت بیشتر.

راهنمای خرید 

تامین کننده و نماینده معتبر یعنی همان فرد یا شرکتی که از طرف کارخانه خاک پوششی و کمپوست قارچ دکمه ای به عنوان فروشنده معرفی می شود. قطعا یک خرید خوب از یک فروشنده خوب خواهد بود زیرا درصورت بروز هرگونه مشکل در تولید می توان تامین کننده را در جریان گذاشت و راهنمایی های لازم را دریافت کرد. نمایندگان معتبر با کارخانه های تولید کننده کمپوست و خاک پوششی قرارداد رسمی دارند .

قارچ برتر با پشتوانه بیش از پانزده سال سابقه در تولید تجهیزات سالن قارچ با برند سهند هواساز و فروش مواد اولیه آماده خدمت رسانی به شماست .
برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید تجهیزات سالن قارچ و مواد اولیه سالن قارچ تماس حاصل نمایید:
واحد فروش و امور مشتریان:
02156545923
09127021828

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *