سم اکورد

سم آکورد (پروکلراز منگنز کلراید) (Accord) قارچ کشی است تماسی از گروه ایمیدازول ها که با اثرات محافظتی و درمانی (ریشه کنی) طیف وسیعی از عواملبیماری زا از رده آسکومیت ها و قارچ های ناقص را کنترل می کند.
قارچکش Accord با فرمولاسیون پودر وتابل 50 درصد (WP 50%) ساخت کشور سنگاپور میباشد . قارچکش آکورد را می توان
برای کنترل بعضی بیماری های قارچ های خوراکی، غلات، برنج، کلزا، بقولات، چغندرقند و گیاهان زینتی به صورت محلول پاشی، ضدعفونی بذور، تیمار میوه های مرکبات و درختان گرمسیری بعداز برداشت به کار برد.

 

انواع سم قارچ

موارد مصرف سم اکورد

(پروکلراز منگنز کلراید-Accord) :

سم قارچ کش آکورد به تأییدیه سازمان حفظ نباتات ایران برای کنترل و درمان بیماری های پوسیدگی خشک (ورتیسلیوم) در قارچ خوراکی و حباب تر ( مایکوگون ) رسیده است.

کاربرد سم قارچ کش آکورد

سم قارچ کش آکورد یک سم تماسی از گروه ایمیدازول ها هست که دارای اثرات حفاظتی و درمانی در برابر آسکومیست ها و قارچ های ناقص است. از دیگر موارد مصرف سم آکورد کنترل و درمان بیماری قارچ های خوراکی و غلات ، برنج ، کلزا ، بقولات ، چغندرقند و گیاهان تزئینی است.

این سم در زمان استفاده به صورت محلول پاشی برای ضدعفونی بذرها و میوه مرکبات و نگهداری از درختان و میوه های گرمسیری پس از برداشت محصول  استفاده میشود.

عوارض سم قارچ کش آکورد

برای ایمن بودن از عوارض این قارچ کش در هنگام محلول پاشی باید از تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک استفاده کنید
و در صورت بروز هرگونه علائم مسمومیت مانند تهوع و استفراغ و گیجی و … به پزشک مراجعه کنید.

در صورت آلوده شدن لباس ها با این سم فورا آنها را تعویض کرده و محل را با آب فراوان شستشو دهید. برای پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی وسایل سم پاشی را در آب های روان و رودخانه ها شستشو ندهید.

خرید سم آکورد

قارچ برتر با بیش از پانزده سال سابقه در تولید تجهیزات سالن قارچ با برند سهند هواساز و فروش مواد اولیه آماده
خدمت رسانی به شماست .
برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید تجهیزات سالن قارچ و مواد اولیه سالن قارچ تماس حاصل نمایید:
واحد فروش و امور مشتریان:
 02156545923
09127021828