هواکش سیرکوله

هواکش سیرکوله یا فن سیرکوله جهت تهویه هوا در سالن های گلخانه ، مرغداری ، پرورش قارچ و کارگاه های صنعتی بیشترمورد استفاده قرار گرفته است.
کار اصلی هوا کش سیرکوله بیشتریکسان سازی دما ، رطوبت ، اکسیژن و دی اکسید کربن در سالن های گلخانه و مرغداری میباشد و همچنین جهت پمپاژ کردن و گردش مطبوع هوای گرم یا هوای تازه از سمتی به سمت دیگر استفاده می شود که در اصل فن سیرکوله توانایی این را دارد که هوای موجود در سالن را ۱۵ متر جلوتر کشیده و تا ۱۵ متر به سمت پشت این هواکش صنعتی پرتاب کند.
فن یک بدنه استوانه ای شکل است که میتواند دارای پروانه شش یا چهار پر از جنس آلومینیوم یا استیل با یک دینام دمنده باشد. انواع جدید و پیشرفته تر هواکش فن سیر کوله دارای لبه های پرسی می باشد که راندمان کاری را تا حد زیادی افزایش می دهد.با توجه با ابعاد پروانه هواکش دارای قدرت های مختلف میباشد که برای سالن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .هواکش فن سیرکوله  شبیه فن کانالی ولی جنس بدنه آنها اکثرا از استیل می باشد و از هواکش سیر کوله برای گردش هوا در محیط های رطوبتی استفاده میشود که این فن از نظر ساخت و هوادهی بدون هیچ محدودیتی درابعاد و دور مختلف ساخته میشود.

جریان هوای تازه با فن سیرکوله

به این معنی است که هوای تازه از بیرون سالن به داخل سالن بیاید و سبب بهبود شرایط محیطی و افزایش اکسیژن سالن شود.

 

جریان هوای تازه با هواکش سیرکوله

جریان یافتن هوا با هواکش سیرکوله

جریان هوا با هواکش سیرکوله بر روی بستر رشد قارچ، باعث افزایش تبخیر آب خواهد شد و در صورتی که جریان هوا یکنواخت نباشد ،بعضی از بسترها بیش از حد خشک خواهند شد.

هدف جریان هوای تازه در سالن کشت قارچ عبارتند از:

 • کاهش میزان دی اکسید کرین
 • افزایش میزان اکسیژن
 • تنظیم دمای مطلوب در داخل اتاق پرورش
 • تنظیم رطوبت مطلوب در داخل اتاق پرورش


هواکش فن سیرکوله سالن تولید قارچ :

سالن های پرورش قارچ نیزبه دلیل نیاز شدید به رطوبت دارند، و اینکه نمیشود رطوبت را در همه جا به صورت یکسان تولید کرد میتوان از هواکش فن سیر کوله برای یکسان کردن رطوبت داخل سالن پرورش قارچ استفاده کرد که در غیر این صورت رطوبت به میزان کافی نخواهد بود ودر نتیجه قارچ ها به میزان کافی رشد نخواهند کرد. هدف از استفاده هواکش فن سیر کوله در سالن های پرورش قارچ جابجایی سریع هوا می باشد، فن های سیرکوله در سالن های پرورش قارچ بیشتر بعد از آبیاری انجام میشود یعنی وقتی که کاهک قارچ ها کاملاً خیس میباشد و در این صورت می بایست سریعاً خشک شود که در این صورت از هواکش فن سیر کوله استفاده مینمایند.

مزایای استفاده از فن سیرکوله چیست؟

  • هواکش سیرکوله قابل استفاده در گلخانه‌ها، دامداری، سالن‌های پرورش قارچ، مرغداری و…
  • بدون تولید صدا و لرزش زیاد به هنگام کار
  • مصرف بسیار پایین
  • نصب و راه‌اندازی آسان
  • قطعات قابل تعمیر و هزینه کم
  • و…

برای خرید بهترین فن سیرکوله تجهیزات سالن قارچ حتما از مشاوران و متخصصان این حوضه مشورت بگیرید.

قارچ برتر به پشتوانه بیش از پانزده سال سابقه در تولید تجهیزات سالن قارچ با برند سهند هواساز و فروش مواد اولیه آماده
خدمت رسانی به شماست .
برای اطلاعات بیشتر و نحوه خرید تجهیزات سالن قارچ و مواد اولیه سالن قارچ تماس حاصل نمایید:
واحد فروش و امور مشتریان:
 02156545923
09127021828